loading

Rehabilitacja stacjonarna Prowadzimy rehabilitację chorych leżących, poruszających się na wózkach inwalidzkich i chodzących


Specjalizujemy się w rehabilitacji chorych dorosłych z zaburzeniami neurologicznymi (urazy czaszkowo-mózgowy, udary mózgu, urazach rdzenia kręgowego i inne) po incydentach ortopedycznych w zakresie endoprotezowania stawów kolanowych, biodrowych, amputacjach oraz operacjach kręgosłupa.

Rehabilitacja (fizjoterapia, dysfagia, komunikacja, neuropsychologia i terapia zajęciowa jest realizowana indywidualnie 4 godziny dziennie w tygodniu i 2 godziny w sobotę i święta.

Każdy pacjent będąc w Naszej placówce ma swojego prowadzącego fizjoterapeutę oraz neurologopedę, który jest odpowiedzialny za jego proces powrotu do sprawności i niezależności w życiu codziennym.

Prowadzimy leczenie pacjentów z odleżynami, kwalifikacja takich pacjentów jest zależna od stanu ogólnego oraz stopnia odleżyn.

Kwalifikacja do rehabilitacji stacjonarnej – bezpośrednio z oddziałów OIOM (Intensywnej terapii), neurochirurgii, neurologii, ortopedii i traumatologii, interny, kardiologii i pulmonologii. Przyjmujemy pacjentów również z domu.