Jesteśmy placówką „stricte” medyczną, co znajduje potwierdzenie w prowadzonym przez Wojewodę Mazowieckiego - Rejestrze Podmiotów Leczniczych. W związku z tym, podlegamy kontroli organów Wojewody, jak i rygorystycznym przepisom sanitarnym-epidemiologicznym. Spełniamy także wymogi personalne, sprzętowe i jakościowe Narodowego Funduszu Zdrowia.

Posiadamy Certyfikaty:

ISO 9001 : 2009

ISO 1401 : 2005

 

Posiadamy i w pełni korzystamy z gabinetów wyposażonych w profesjonalny sprzęt do :

  • Fizykoterapii

  • Hydroterapii

  • Kinezyterapii

  • Masażu

Rehabilitacja prowadzona pięć dni w tygodniu przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, zatrudnionych na podstawie stałych umów.

W celu realizacji naszych zadań zatrudniamy sprawdzony (polski) personel pielęgniarski i pomocniczy, który zapewnia fachową, serdeczną opiekę mieszkańcom naszego ośrodka.

Posiadamy sprzęt medyczny typu: ssaki, koncentratory tlenu, pompy infuzyjne, inhalatory, co ułatwia opiekę nad pacjentami w różnych stanach.

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu neurologii, psychiatrii, nefrologii, rehabilitacji, anestezjologii, psychologii, logopedii, ortopedii.

Pomagamy przy zakupie pampersów, leków , pomocniczego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, co zmniejsza koszt pobytu.

Pacjenci kończący pobyt rehabilitacyjny w naszym zakładzie, mogą kontynuować rehabilitację w warunkach ambulatoryjnych we wszystkich naszych placówkach oraz uzyskać plan rehabilitacji domowej.